Psí pokec

Zde si můžete popovídat o všem, co vás napadne. :-)

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

#1 2006-08-30 12:30:58

Jirka May
muž [admin]
Místo: Kladno
Web

Líbí, nelíbí, co přidat nebo změnit.

Napište mi sem, jakou dalši skupinu bych měl přidat, nebo ubrat, co se nelíbí....atd.

#2 2006-08-31 00:02:50

Lucka
žena
Místo: Liberec
Web

Re: Líbí, nelíbí, co přidat nebo změnit.

Líbí líbí. Otzka ovšem je, jestli je reálné, aby se všichni účastnící vizslí debaty přesunuli sem, protože přeci jen KH už je věc tradiční;-)

#3 2006-08-31 06:28:39

Jirka May
muž [admin]
Web

Lucka psal(a):

Líbí líbí. Otzka ovšem je, jestli je reálné, aby se všichni účastnící vizslí debaty přesunuli sem, protože přeci jen KH už je věc tradiční;-)

Já také ale psal, že nehodlám "konkurovat" Hůrce. Jen, že od nich budu přebírat články a že bych ocenil, kdyby sami debatující něco napsali i sem... smile smile Proč odpovídat dokola na ty samé otázky, když zde budou již jednou zaznamenány a přehledně k dispozci pořád?

ps: I tradice se přeci moho pozměnit, ne?? Co neudělat pro naše miláčky, že?? big_smile

#4 2006-08-31 23:23:49

ohařice červená
žena
Místo: Praha
Web

JJ my souhlasíme!! KH je sice tradiční, nicméně přehledné fórum, které podá informace začínajícím je k nezaplacení... takže to určitě spousta lidí uvítá, je to super nápad a hezky udělané!! díky smile

#5 2006-09-01 06:44:25

Jirka May
muž [admin]
Web

ohařice červená psal(a):

JJ my souhlasíme!! KH je sice tradiční, nicméně přehledné fórum, které podá informace začínajícím je k nezaplacení... takže to určitě spousta lidí uvítá, je to super nápad a hezky udělané!! díky smile

Já jsem pouze "zřizovatel" a "konfigurátor". Tento SW jsem už hotový našel na vpravo dole uvedeném odkazu. Ale díky za chválu. Práci to nějakou dalo. wink Hlavně obejít všechny weby lovek, která znám a upozornit na tohle forum. big_smile Bohužel jsem kopíroval všude stejnou hlášku, jakou jsem nechal na KH a někteří lidé to pochopili tak, že chci sosat články z jejich Návštěvní knihy. Prostě blbě jsem to napsal. roll smile Ale snad je to už v pohodě...

#6 2006-09-01 10:20:32

ohařice červená
žena
Web

Já jsem to teda pochopila asi dobře smile nevim, co by si kdo vzal z návštěvních knih a vzkazů typu "ahoj holky, tak co, ještě pořád zlobíte paničku?"... big_smile big_smile
v době, kdy jsem se o tyhle věci začínala teprve zajímat a vůbec jsem nevěděla, kde hledat informace, tak by takové fórum fakt bodlo... takže věřim, že pro spoustu lidí to bude cenný zdroj

#7 2006-09-01 11:42:52

Mikeška
žena
Web

Přesně tak, my když jsme si pořizovali prcka, tak jsem brouzdala na internetu kde se dalo. Plno lidí si chce pořídit psa a třeba vůbec nevědí co to obnáší. Bohužel se pak stává, že se štěňata vrací chovatelům. Viz. vzkaz v Komáří Hůrce, že jeden dobrák takhle poslal štěně zpět dobírkou vlakem. To už je ale fakt vrchol. Chovatel si musel jet pro štěně na poštu a vydali mu ho za 8000 Kč. Děs.  sad

#8 2006-09-14 11:07:04

FanVer
žena
Místo: Třebíč
Web

Jirko, co takhle téma "Výcvikové víkendy a tábory"? (Kde, kdy, jak, zážitky a rady lidí, co na ně jezdí + fotky apod.), co? big_smile

#9 2006-09-14 11:19:49

Jirka May
muž [admin]
Web

A co spíš upravit název stávájích témat. Přidal bych to do srazů.

FanVer psal(a):

Jirko, co takhle téma "Výcvikové víkendy a tábory"? (Kde, kdy, jak, zážitky a rady lidí, co na ně jezdí + fotky apod.), co? big_smile

#10 2006-09-14 13:31:12

FanVer
žena
Web

Taky dobrý big_smile

Jirka May psal(a):

A co spíš upravit název stávájích témat. Přidal bych to do srazů.

FanVer psal(a):

#11 2006-09-19 12:07:06

FanVer
žena
Web

Ahoj Jirko, co takhle banner (ikonu) Psího pokecu?? big_smile

#12 2006-09-19 12:13:23

Jirka May
muž [admin]
Web

FanVer psal(a):

Teď moc nerozumim. Jako, že bych měl udělat nějaké logo?? No klidně. Někdo neco udělejte a pošlete mailem.

#13 2006-09-19 12:44:24

FanVer
žena
Web

NO, přesně to jsem myslela wink Takovej "slušivější" odkaz wink A vytvořit a poslat to bude muset někdo jinej, také bych na svoje stránky potřebovala logo, ale zatím se s Photoshopem ještě seznamujeme :-/

Jirka May psal(a):

FanVer psal(a):

Teď moc nerozumim. Jako, že bych měl udělat nějaké logo?? No klidně. Někdo neco udělejte a pošlete mailem.

#14 2006-12-02 20:51:22

ohařice červená
žena
Web

Musím fakt moooc ocenit zde vyvěšené naskenované knihy!!! Super!!! A díky moc!!! big_smile

#15 2006-12-02 22:24:19

Jirka_May
muž [normal user]
Web

ohařice červená psal(a):

Musím fakt moooc ocenit zde vyvěšené naskenované knihy!!! Super!!! A díky moc!!! big_smile

Fajn. smile Dík za ocenění. Doufám, že mne za to nikdo nezavře. big_smile (za to oskenování)

Board footer

Vytvořeno v PunBB
Fórum zřídili a provozují Matesovci
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson